Центр нерухомості “Mетр квадратний”

–це команда професіоналів, котра рухається в ногу з часом. До Вашої уваги найширший спектр послуг на ринку нерухомості Львова та за його межами. Завітавши до нас Ви відчуєте, що ми цінуємо Ваш час, а час – це гроші. Наші працівники нададуть найповнішу та найдостовірнішу інформацію про той чи інший об’єкт, оптимізують пошук об’єкта нерухомості, тим самим збережуть Ваші нерви.

        Центр нерухомості “Метр квадратний” входить в асоціацію фахівців з нерухомості України. (АФНУ), відповідно, можемо допомогти у вирішенні питань стосовно нерухомості не лише в Україні, але й за її межами.

        Пріоритетом для нас є побажання та комфорт клієнта. Для нас важливо, аби співпраця з нами задовільнила усі Ваші вимоги. Вміємо і знаємо, як правильно і раціонально організувати нашу спільну з Вами роботу. Надаємо повний юридичний супровід, координуємо співпрацю з нотаріусами, оцінювачами, страховиками, банківськими установами тощо.

       Обравши Центр нерухомості “М2”, не на слові, а на ділі Ви зможете переконатися, що ми любимо справу, котрою  займаємося. Нерухомість для нас – це стиль життя.


Завжди відкриті до взаємовигідної співпраці!!!